Těšili jste se na prázdniny, protože si už dlouho slibujete, že nyní konečně vyrazíte na dlouho plánovanou dovolenou, ale ono to nějak nevychází? Chybí vám peníze? Tak takový problém na počátku léta řeší celá řada lidí. Především mnoho těch, kteří by si chtěli splnit svůj velký cestovatelský sen a vyrazit někam, kde to stojí přece jen trochu více peněz, než například na pobřeží Středozemního moře, které je u Čechů tak oblíbené. Ať už se chystáte vyrazit kamkoli, tak by byla jistě škoda, abyste měli na své plány rezignovat, či dokonce zůstat doma. Je léto, a k létu cestování patří. Takže když nemáte našetřeno, zkuste plánované výdaje pokrýt výhodnou půjčkou. Takovou, která vám zajistí nezbytné finance, a kterou v rozumném čase zase splatíte.

Stát se vám může dokonce i to, že při výběru té pravé půjčky narazíte na to, že žádná nebude vhodná. Prostě proto, že jsou účelově vymezené, a ten váš účel nikam nezapadá, nejsou na něj vhodné kolonky. V tom případě potřebujete úvěr, který vás takto hloupě omezovat nebude – potřebujete bezúčelový úvěr, a to je jedině americká hypotéka!

Na tuto půjčku narazíte spolehlivě v portfoliu každého poskytovatele úvěrů. Lidé ji mají rádi, právě pro její vlastnosti, kdy můžete získat, kolik peněz chcete, a to na cokoli, bez omezení. Jediná podmínka je, abyste se za tuto půjčku zaručili libovolným nemovitým majetkem.

money-1548322_640

Právě díky ručení nemovitostí je v tomto případě poskytovatel půjčky tak benevolentní a nebude vás nijak omezovat – dostane totiž záruku, že o vynaložené peníze nepřijde, vaše nemovitost to jistí. Takže když si chcete být i vy tak sto procentně jistí, že o svůj majetek nepřijdete, zvolte si jen takovou výši úvěru, jakou budete schopni bez potíží splácet i s úroky.

money-2647321_640

Navíc není nutné, abyste dávali v sázku vlastní střechu nad hlavou, stejně tak dobře vám poslouží i jiný majetek, jako je třeba pozemek se zahradou, anebo garáž.