Také se řadíte mezi domácí kutily, kteří tráví dlouhé hodiny ve své kutilské dílně? Tento životní styl je sice svérázný, ale rozhodně není ojedinělý, je mnoho jednotlivců i rodin, kam se promítá kutilská tradice, přenášená do současnosti již z období socialismu, a navíc tomu výrazně napomáhají i moderní, dobře vybavené hobby markety.

nářadí v dílně

Kutilové ve své tvořivé dílně zhotovují nábytek, bytové doplňky, výrobky určené do exteriéru a různé stavební konstrukce, například altány či pergoly nebo garážová stání. Ušetří tím spoustu finančních prostředků a navíc vyrobí vše podle svých vlastních představ. Jedinou nevýhodou, pokud ji lze za nevýhodu považovat, je časová náročnost a dlouhodobý pobyt v prostředí kutilské dílny. A nyní si představte, jaké to je, když kutil pracuje v suterénu svého domu, kde má všude kolem sebe jen samé nářadí. Není to trochu ubíjející?

skříně v domě

I kutilskou dílnu si lze upravit tak, aby byla prostředím útulným, kde bude radost přebývat. Využijte k tomu vestavěné skříně na míru, vzor Blue shadow https://www.sten-skrine.cz/blueshadow7000, anebo v jiném provedení povrchové úpravy posuvných dveří. Kdo má rád techniku, může dveře polepit fototapetou rychlých vozů, letadel nebo lodí, kdo si libuje v erotice, není problém dveře vyzdobit spoře oděnou dívkou, kdo miluje zvířata či květiny, téma si zvolí samozřejmě podle toho, jaké mu vyhovuje.

Podstatnou výhodou vestaveb v dílně je fakt, že se zhotovují na míru, čímž se důkladně pokryje veškerý úložný prostor dané místnosti. Skříně je možné umístit i do různých nevzhledných výklenků a zakrýt toto místo podle vašich estetických požadavků. Do regálů umístíte nářadí a pomůcky, spojovací a konstrukční materiál, barvy a štětce, zahradní techniku atp. Dílna se stane útulnou místností, kde bude konečně pořádek a přehled, a kde se vám také bude lépe vytvářet své vysněné projekty.