Vždycky jsem chtěla, aby můj interiér byl vždycky něčím zajímavý. A když jsem chodila ke kamarádkám, tak to u všech vypadalo skoro stejně, někdy jsem si říkala, že je to i jako přes kopírák. A protože zrovna přítel dělal druhé poschodí, tak jsem si řekla, že to celé druhé poschodí bude podle mě. Protože hlavně obývák zařizoval můj přítel. Protože přítel pracuje hlavně doma, je na home office, takže chtěl mít obývák hlavně podle svého. Takže v obýváku má v rohu takový koutek, který je pouze jeho. Má tam svou velkou skříň a taky svůj stůl se židlí a opravdu každý den poctivě pracuje. A mě se to vlastně hodí, že je doma. Já alespoň nemusím čekat na poštu, protože si stále něco objednávám a většinou nejsem doma, takže si pro balíky proto musím chodit na poštu. A to je opravdu nudné. A tak jsem příteli řekla, že si chci udělat druhé poschodí podle sebe.

Odolnost je veliká.

A on naštěstí souhlasil. Ihned jsem mu tedy řekla, že bych chtěla do druhého patra nerezové zábradlí. Přítel se divil, proč bych chtěla zrovna nerezové zábradlí. Já jsem mu řekla, že se mi jednoduše líbí. Že stačí přijet nerezové zábradlí pouze suchým hadříkem a už se leskne. Že se na tom nedělají žádné fleky a že nebude ani vrzat jako dřevo.

Nerezová zábradlí jsou skoro všude.

Myslím si, že nerezové zábradlí má více předností než mínusů. Navíc taky nerezové zábradlí má tu výhodu, že je pevné a hodně toho unese. Takže já si na to nerezové zábradlí v poklidu mohu dát květináče a různé dekorace, protože se mi to hodně líbí. To máte vidět, jak naše spodní schodiště vypadá, když jsou Vánoce http://zamek.namestnahane.cz/modules/tableadmin2/external/imageext_new.php%3Fmodal%3Dtrue%26image%3DWG9%252BY3N%252BaW1nOTIxMS5qcGd%252BZ2FsZXJpZX5vYnJhemVrX2NvdW50ZXJ%252BNjQwfmdhbGVyaWV%252BMX4yMn5vWQ%253D%253D%26width%3D1024%26height%3D683 To celé dolní zábradlí svítí světýlky a všude jsou vánoční dekorace a můj přítel z toho někdy šílí. takže se těším na letošní Vánoce. Protože budu mít další schodiště, které taky budu ověšovat různými barevnými doplňky. A jaké zábradlí by se líbilo vám? Co byste řekli taky na nerezové zábradlí?