Každý známé tu situaci, kdy se blíží narozeniny našeho blízkého a my nevíme, co mu máme darovat. Řešením může být výroba nějakého hezkého dárečku.

Vlastnoručně vyráběný dárek

Zájmy obdarovaného

Abychom udělali danému člověku skutečně radost, tak se mu musí dárek líbit. Někdy se to snadno poví, ale těžce provede. Z tohoto důvodu bychom se měli zaměřit především na to, čím se oslavenec zabývá a jaké má záliby, protože sice mu můžeme darovat nějaký univerzální dárek, ale ten pro něj nebude až tak osobitý. U samotné výroby záleží na tom, v čem jsme šikovní a na co máme vybavení, aby se výsledek skutečně povedl.

zabalený dárek

Někdo má třeba doma motorovou pilu a s ní vyřezává dřevěné sochy, která se může oslavenci náramně hodit jako dekorace na zahrádku. To už je všechno na Vás, a navíc musíme myslet na to, že takový dárek, s kterým si dáme práci a vyrábíme jej s láskou má mnohdy větší hodnotu, než když koupíme v obchodě nějaký dráhy dárek. Sice nad výrobou a vymýšlením strávím dost času a také práce, ale tím právě také dokážeme, že nám na daném člověku skutečně záleží a má v našem životě význam.

3D originální přání

Mezi dárečky, které rozhodně nikoho neurazí rozhodně patří také přáníčko, ve kterém hezky popřejte k významné události, což umí hezky zahřát u srdíčka. My se dnes nebudeme zabývat výrobou jen tak ledajakého přání, protože půjde o 3D přání, takže to nebude klasický formát jako třeba pohlednice. Zvládne jej vyrobit naprosto každý, což je rozhodně výhoda, takže to může být takové zpestření k hlavnímu dárku, což už je samozřejmě na Vás. K výrobě si připravíme barevné papíry, nůžky, lepidlo, tužku a další věci na vyzdobení dle libosti. Potom už záleží na tom, jaký tvar chceme vyrábět, přičemž oblíbené jsou kvetoucí okrasné rostliny.

oksrasné květiny

Na internetu je těchto návodů nespočet, takže s nimi můžete inspirovat a klidně do přáníčka zakomponovat více 3D prvků. 3D přání návod Mymagic.cz je velmi jednoduchý, takže se podle něj snadno vyrábí. Pokud byste takové přání chtěli, ale nemáte možnosti ho vyrobit, tak si ho můžete za dobrou cenu zakoupit.