Mezi chovateli panují různé názory a pohledy na stravování jejich psů. Každý přistupuje individuálně k tomuto aktu a podle toho volí i různé možnosti. Někdo se spoléhá pouze na suchou stravu a pokud možno, tak nemusí být zase příliš drahá, nebo zase pro změnu čím dražší, tím lepší. Jiný nakoupí konzervy. Pak zbývá krmení syrovým masem, které ale zase tak moc rozšířené není. A když nevyhovuje ani to, tak nezbývá nic jiného, než si vzít zástěru a jít vařit, třeba maso s rýží. Problém je, že když nebude strava vyvážená, tak bohužel náš mazlíček ani v jednom případě nezíská to, co pro svůj zdravý vývoj potřebuje. Jde to ovšem ještě jinak? Naštěstí ano, je tu možnost nového stylu stravování, kdy Haffit hodnocení je skutečně poměrně dost vysoké na tyto produkty.

5 hvězdiček

Kvalita, která nezklame

Pokud se rozhodneme denně vařit čerstvé jídlo, tak později zjistíme, že nás to dokonce i někdy obtěžuje, což není divu. Ne každý má chuť trávit volný čas v kuchyni. Pokud se ale na chvíli zastavíme u produktů, které nabízí Haffit, tak zjistíme, že stravu připravujeme sami, ale v podstatě bez práce. Vlastně bychom ji ani takovou nikdy neuvařili. Princip přípravy krmiva spočívá v tom, že my sami si určíme, co chceme, aby strava pro našeho čtyřnohého miláčka obsahovala. Je pravdou, že například s kuřecím masem chybu neuděláme, ale můžeme klidně požádat o jiný druh, případně i rybu. A to není jediný sortiment, který v suchém stavu dorazí až k nám domů.

granule

Pět hvězdiček v hodnocení hovoří za vše

Produkt, který získal plný počet hvězdiček v hodnocení, ten již stojí za to, abychom si zjistili více podrobností. U krmiva Haffit se rozhodně nebude jednat o ztracený čas. Krmení se připravuje ručně, podle našeho přání, tak jak si ho objednali. Nic není dlouho ležícího skladem. Granule jsou připravované na míru a používají se pouze výhradně čerstvé suroviny. Navíc nemusíme tápat ani nad tím, kolik krmiva máme nasypat do misky, aby to stačilo. U balení je přiložena kartička, kde jsou instrukce na dávkování, přesně podle váhy, věku a typu plemena. Odměrka, kterou budeme odměřovat denní dávky je rovněž součástí zásilky. Tudíž kvalitní, pestrou stravu se všemi náležitostmi máme bez větší práce během pár dnů doma. To je poté jiné vaření, že?