Přemýšlíte nad tím, že byste se i vy vydali do Mikulova? Pokud máte tu možnost, rozhodně ji využijte, dokud tady ještě je. Sami uvidíte, že návštěvou tohoto města na Jižní Moravě nebudete litovat. Dokáže totiž nabídnout mnohé. Jestli je ale něco, co rozhodně řeší každý, pak je to ubytování. V dnešní době sehnat ubytování za rozumnou cenu nemusí být tak úplně snadné. My vám ale přinášíme přehled těch nejlepších ubytovacích zařízení, které jsou dostupné a nachází se přímo v Mikulově. Rozhodně jich není málo, takže je z čeho vybírat. Ubytování Mikulov nikdy nebylo tak snadné.

pohled na ranní město

Mezi velmi oblíbený patří Hotel Maroli. Není se také čemu divit, jelikož se jedná o hotel, který i přesto, že je tříhvězdičkový, je velmi pohodlný. Pokud máte rádi komplexní služby, pak vám jej rozhodně doporučujeme. Jedná se o vhodnou variantu a to jak na noc, tak i na pobyt, který bude delší.
Zmínit je třeba také Pension Sebastian, který nabízí ubytování za skvělé ceny. Nachází se navíc nedaleko historického centra, takže díky němu budete mít k historii opravdu blízko.
Máte raději klid? Pak pro vás bude ideální Hotel Réva, který se nachází u hranice s Rakouskem. Z pokojů je navíc krásný výhled na Mikulovský zámek, který byste rozhodně měli navštívit i vy.

Mikulov zámek

Patříte mezi milovníky kaváren? Pokud ano, co kdybychom vám řekli, že je v Mikulově možnost bydlet v prostorech, které dříve bývaly kavárnou? Něco takového vám může nabídnout Guesthouse Slavia. Pokud milujete pěší prohlídky, pak ubytování tohoto typu pro vás bude tou nejlepší volbou.
Samozřejmě jsou i jiné možnosti, kde byste se mohli ubytovat. Ubytovacích zařízení je zde totiž velká spousta. My jsme se ale pro vás rozhodli připravit jen ty, které jsou opravdu oblíbené. Pokud se rozhodnete v některé z těchto možností ubytovat i vy, sami uvidíte, že jste neudělali chybu. Sami se o tom můžete přesvědčit.