Do finanční tísně se může dostat kdokoliv a kdykoliv. Příčin, jež k tomu vedou, je celá řada, a ne vždy se jim dokáže člověk úspěšně vyhnout. A co se dá dělat pak, když už člověk nemá dostatek financí na to, aby žil jako slušný člověk?
Pak už se to dá nejednou řešit výhradně půjčkou. Protože jiný způsob, jak si rychle přijít k penězům, nebývá často k dispozici.
A jakou půjčku si zvolit?
spoutané peníze
Pokud není člověk ideálním žadatelem, tedy pokud má nízké příjmy, nevalné daňové přiznání, nějaký ten méně závažný záznam v registrech dlužníků, exekuci na krku a podobně, nemá nejednou moc na výběr. A může být rád, že ho spasí alespoň americká hypotéka bez registru. Která je jako dělaná pro takovéto lidi, ale logicky nejen pro tyto. Protože stejně dobré služby poskytne klidně i žadatelům považovaným za atraktivní pro každou finanční instituci.
pokladničky s potiskem bankovek
U takové americké hypotéky je třeba učinit jen málo, aby bylo dosaženo úspěchu. Stačí, když:
a) má člověk nějakou vhodnou nemovitost, kterou by se mohl za půjčené finanční prostředky zaručit,
b) má alespoň takové doložitelné příjmy, jež stačí k uhrazování alespoň těch nejnižších možných splátek, respektive daňové přiznání dokládající fungování jeho soukromé firmy,
c) má v registrech dlužníků maximálně takový záznam, který neohrožuje schopnost splácet půjčku, o níž se tu jedná.
Když v těchto ohledech vyhoví, má úspěch na dosah ruky. Pak už totiž stačí jenom:
1) jednoduchým způsobem si zažádat a poslat elektronickou poštou pár snímků nemovitosti určené k zastavení k posouzení,
2) dohodnout se na detailech,
3) podepsat smlouvu
4) a nedlouho si počkat na převod peněz na svůj účet.
Tak málo stačí, aby měl člověk potřebné peníze, tedy až sedmdesát procent odhadní ceny oné zastavené nemovitosti, k dispozici. A to třeba i na dlouhých třicet let, s možností splácet je po malých částkách, ale také je v případě zájmu splatit kdykoliv i předčasně a bez sankcí. A takové peníze lze použít na cokoliv.
Slušné řešení, nemyslíte? A to na něj dosáhne i někdo, kdo má daleko do ideálního žadatele.