Myslím si, že opravdu každá žena chce vypadat skvěle, tak taky cvičí anebo má zdravou stravu. Abych pravdu řekla, tak já jsem už možná závislá na tom, že jím zdravě a také pravidelně cvičím. A chodím na aerobik a taky pravda je plavu, což udržuje zase mu postavu a kondici opravdu s perfektním stavu. Opravdu mě taky velice těší, že mě každý člověk tipuje vždycky na menší věk, než kolik mi doopravdy je. Vždycky mi každý tipuje tak o deset let méně, což samozřejmě každou ženu potěší. Nebo vás by opravdu nepotěšilo, kdyby vám někdo řekl, že vypadáte o hodně let méně, než kolik vám ve skutečnosti je?

Mám často vyváženou stravu.

Myslím že, že nikdo by neprotestoval. Proto také navštěvuji pravidelně webovou stránku orcacollagen.cz, kde se taky dozvím, jak třeba například funguje kolagen. Já moc ráda užívám kolagen typu 2. A pokud neznáte, jak funguje kolagen typu 2, tak se můžete podívat na již zmíněné webové stránky, kde se všechno dozvíte, že kolagenové přípravky se tady opravdu v Česku vyskytují ve velkém a jsou tady už od devadesátých let.

Kolagen taky užívám.

A zlatá devadesátá léta byly opravdu perfektní. A doplňky stravy s obsahem tohoto kvalitního kolagenu se prodávají například v tabletách nebo tobolkách, ale v poslední době už se prodávají také v prášku, který si rozpustíte ve vodě anebo ve vašem oblíbeném nealkoholickém pití, který potom vypijete. Nyní se už kolagen taky vyrábí v různých příchutích, takže se nemusíte bát, že by pro vás užívání kolagenu bylo opravdové utrpení. A pokud i tak stále váháte, jestli si pořídit kolagen typu 2, tak už neváhejte, protože se stačí na internetu dozvědět, že pro vás bude kolagen opravdu ideální. Díky kolagenu si taky posílíte kosti a svaly ataky šlachy, a to by si přál přeci každý. A kolagen typu 2 vám taky poslouží, pokud máte stále křehké a velmi lámavé nehty, které si jistě každá žena pěstuje.