Již po několik let se věnujete soukromému podnikání a víte, že nejsou jen časy, kdy máte dostatek zakázek a vytíženou výrobu. Období, kdy přechodně zavádíte třísměnný provoz a přesčasy, musí být nutně vystřídano obdobím, kdy je zakázek mnohem méně a vy část výrobků musíte uložit do skladu. A zanedlouho se situace opět upraví a vy dokonce přijímáte nové zaměstnance. Žijete https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/penize-v-pohode/zijete-od-vyplaty-k-vyplate-mame-pro-vas-tipy-jak-bezbolestn/r~c7f8f64ed03b11e7be860cc47ab5f122/ s nejistotou a často máte potíže zaplatit i běžné měsíční výdaje.

zelená kalkulačka

Moc by vám pomohla půjčka, která by podpořila vaše podnikání ve chvíli, kdy se vám nedostává finanční hotovosti. Přivítali byste možnost nízkých splátek a výhodné úrokové sazby. Ale půjčka pro podnikatele? V bankovním sektoru je velmi složité ji získat. Nabízí se nebankovní hypotéka bez registru! Znáte ji? Je navržena tak, aby podpořila obchodní aktivity. Její vyřízení je velmi rychlé a peníze se vám objeví na bankovním účtu za několik krátkých dní. Dokonce není nutné ani absolvovat mnoho osobních schůzek. Převážnou většinu dokumentů může zaslat online a my se postaráme o rychlé a kladné vyřízení. U úvěru vám nastavíme parametry splácení tak, aby vás nezatížilo a aby odpovídalo vaší finanční situaci.

kreativní činnost

Nemáme problém ani s individuálním přístupem a návrhem splátek odpovídajícím vašim požadavkům. Velmi oblíbená je například možnost, splácet podobně jako u kontokorentního úvěru. Pokaždé, když vám bude chybět hotovost na bankovním účtu, můžete ji získat prostřednictvím schváleného limitu a opět ji splatit ve chvíli, kdy se vám v podnikání bude dařit. Za žádnou mimořádnou splátku vám nebude účtováno nic navíc a nebudeme vás penalizovat ani v případě, kdy uhradíte celý zůstatek úvěru nejednou.

Zajímala by vás možnost podnikatelského úvěru?
Pokud je vaše odpověď kladná, postačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář a za krátkou chvíli už můžete mít podrobnou nezávaznou kalkulaci.