Když je před vámi nelehký úkol v podobě uspořádání veškerých položek ve skladu, pak se tohoto úkolu musíte chopit ze správného konce. K dosažení úspěšného výsledku vám pak bude stačit využít speciální skladový program, který dokáže nemalým způsobem usnadnit práci, kterou byste museli jinak fyzicky vynaložit. Počítání jednotlivých položek sice bude spočívat ve vás, avšak pokud hledáte nějaký systém, do kterého budete moci jednoduše zapisovat výsledky, tohle je přesně to řešení, které potřebujete.

archiv

Pro náročné i běžné uživatele

Výhodou tohoto programu je to, že si jej může dovolit každý. Chcete-li efektivní softwarové řešení, které bude splňovat veškeré vaše požadavky, pak můžete s čistým svědomím využít právě tohle. Co vám může všechno nabídnout?

  1. Správa kusovníků a setů = Skvěle propracovaný modul, který je určený pro zakládání setů či kusovníků, a to v množství, které si sami určíte. Je možné využít i mnoho dalších funkcí, které vám umožní spravovat tyto položky opravdu profesionálně.
  2. Správa šarží = Již se nestane, že byste měli zmatek v tom, co která šarže znamená, případně kdy byla vyrobena. Spravujte veškeré produkty, zboží či jakékoliv jiné položky tak, abyste měli ve všem přehled.
  3. Mobilní sběr dat = Abyste nemuseli všechno držet ve své hlavě, můžete využít mobilní sběr různých typů dat, což vám usnadní práci opravdu výrazným způsobem. K tomu všemu budete moci vést stav skladu a provádět inventuru těchto prostor.
  4. Databáze sériových čísel = V případě rozsáhlejší firmy a jejich výrobků může jít o opravdu pěkně velkou řádku čísel. Je tedy dobré mít nad všemi kontrolu, což vám umožní jednotlivé moduly, které zahrnují sériová čísla, zákazníky, čísla zboží či třeba popis zboží.

sklad
Spravovat veškeré položky ve skladech se vyplatí především z hlediska budoucnosti. Stejně tak to oceníte v situacích, kdy budete něco hledat. Přehlednost a kontrola je tedy to, o co by vám mělo jít.