Nejenom muži, ale i ženy chtějí být milovány a chtějí dovádět tak, až se pod nimi rozpadne postel. Ovšem nemusíte to dělat jenom v posteli. S malou tobolkou Lovegra 100 mg to budete chtít dělat kdekoli! Nic vám už nezabrání, abyste byly samy sebou a sex si do sytosti užily!

srdce

Rozjeďte to na plné pecky

Lovegra je přípravek pro ženy. Jedná se o malé a hezky růžové tobolky, které se polykají a zapíjejí vodou. Obsahují látkou zvanou Sildenafil. Této látky je v jedné tobolce obsaženo 100 mg. V jednom balení najdete 4 kusy potahovaných tablet.

Chcete konečně zažít vzrušení a intenzivní pocity orgasmu? V tom případě je tento přípravek pro vás naprosto ideální. Každá tableta tohoto přípravku obsahuje látky, které patří do skupiny nazývané inhibitory fosfodiesterázy typu 5. Jakmile tabletku spolknete, můžete se těšit na vzrušení a na uvolnění hladkých svalů, čili vaší intimní části na vašem těle. Zvýší se přívod krve do vaší vagíny, což bude znamenat větší prokrvení a také intenzivnější pocity a krásné pocity vzrušení.

model

Pokud však netrpíte poruchami orgasmu, tak tento lék nepotřebujete.

  • Tento lék se používá v případě, že nemůžete dosáhnout sexuálního orgasmu. Pokud při vzrušení nemůžete dosáhnout konečného potěšení, pak je to pro vás ideální volba.
  • Užijte si svůj sexuální život naplno. Už se nemusíte trápit tím, že si sex ani nevychutnáte. Je pro vás připravené řešení. Lovegra má vysoké procento úspěšnosti a řadí se do skupiny léků, proto je doporučován právě při poruchách a nedosažení orgasmu.
  • I ženy si mohou užívat. Chcete to pocítit na vlastní kůži? V tom případě se nechte vést, rozmazlovat, pocítíte vzrušení, chtíč a samotné vyvrcholení pro vás bude představovat pocit nekonečné slasti. Díky tomu se často ženy uvolní a konečně mohou vypnout z běžného stresu a napětí.
  • Pořádně si přečtěte příbalovou informaci. Přípravek není vhodné užívat, pokud užíváte jiné léky. Například jej není vhodné užívat, pokud užíváte antibiotika k léčbě angíny pectoris. Tento přípravek totiž může zvýšit intenzitu a účinnost antibiotik. Není vhodné používat ani v případě, že máte poruchu jater nebo ledvin.