Děti se těší až se budou moci http://prima.iprima.cz/porady/top-star/hana-vagnerova-nechala-sestru-prevleknout-hruza-rekla-ji-ve-varech koupat celý den a užívat si nejrůznější vodní bitvy. Plavání, potápění a dovádění ve vodě baví každé dítě. Vy uvítáte příjemné osvěžení v horkých dnech a necháte se hladit slunečními paprsky. Dny letní dovolené u vody jsou ve znamení příjemného odpočinku i chvil strávených společně s rodinou. Uplyne týden a vy odjíždíte domů. Jak rádi byste takové dny vrátili zpět. Chtěli byste si ještě chvíli užívat a bezstarostně lenošit. Dětem chybí plavání a koupání.

dívčí sandaly

Rozhodněte se, že vaše dovolená ještě neskončila!
Rozhodněte se, kousek z vaší dovolené přenést na vaši zahradu!
Rozhodněte se pro zahradní bazén!

Koupání v soukromí zahrady za vaším rodinným domem má několik výhod. Konečně se nebudete muset trápit tím, co vše si k vodě nachystat a kde se převléknout. Ani vás nebude muset trápit skutečnost, že vaše plavky nejsou podle posledních módních trendů. Stydlivější jistě ocení, že se doma nemusí nijak zahalovat. Největší předností je však to, že vlastní rodinné koupaliště je místem, kde budete trávit čas společně. Děti se budou těšit do plavek už od ranních hodin a nebudou je chtít sundat ani u oběda a mnohdy ani u večeře. Večerní koupání ve vyhřáté vodě po celém dni plném sluníčka patří mezi nejpříjemnější. Váš teploměr do bazénu ukazuje teplotu vody mnohem vyšší než teplotu okolního vzduchu, a to je jasným znamením toho, že se vám nebude chtít z vody ven.

pohled pod vodou

Vlastní zahradní bazén však má i svá rizika. Brzy nebude jen váš. Zamilují se do něj i děti ze sousedství a brzy bude u vás na zahradě velmi živo. Dny, které vaše děti stráví venku se svými kamarády budou úžasné! A aby zůstaly úžasné co nejdéle, starejte se pravidelně o čistotu vody v nádrži. Pomůže vám sortiment bazénové chemie a nejrůznější přípravky pro údržbu. Dokonce si můžete zakoupit i automatický vysavač, který se sám postará místo vás.