Když se podnikatel dostane do potíží – a stát se to může i nečekaně a velice rychle – není zbytí. Musí se obrátit na někoho, kdo mu v takové situaci potřebné finance půjčí.
A jednou z možností, jež zbývají takovému člověku, který už je na dně nebo se k němu zjevně blíží, je nebankovní americká hypotéka bez dokládání příjmů. V tomto případě jde o ryze podnikatelský úvěr pro firmy a podnikatele, určený k investování do podnikání, založený na tom, že jsou tu prostředky poskytovány proti záruce v podobě zástavy nemovitosti. Žadatel dá poskytovateli do zástavy svoji vlastní nemovitost a má díky tomu možnost čerpat padesát až sedmdesát procent z její současné prodejní ceny. Přičemž mu tu mohou být on prostředky poskytnuty třeba až na třicet let, pochopitelně s možností vše splatit bez sankcí i předčasně.kalkulačla
Díky zmíněné nemovitosti tu má šanci na úspěch téměř každý. Díky takové záruce totiž není třeba nikterak zevrubně zkoumat takové věci, jako jsou bankovní a nebankovní registry dlužníků či žadatelovy příjmy. A oči tak lze přimhouřit i nad nejedním záznamem v registrech, jenž by dotyčného žadatele třeba v bance zaručeně zbavil naděje na úspěch, případně nad daňovým přiznáním a příjmy, jež rozhodně nejsou nikterak horentní. Je pochopitelné, že takového poskytovatele také zajímá, zda má budoucí dlužník z čeho splácet, ale režim je zde přece jenom o poznání benevolentnější než někde v bance.kufr s penězi
Člověk tu tak snadno získá podnikatelský úvěr na financování firemních potřeb, tedy klidně i na vyplacení exekucí, splacení dluhů, konsolidaci půjček a podobně.
Výhodou takové hypotéky je v první řadě její rychlost. Stačí vyplnit online formulář, poslat několik fotografií nemovitosti určené k zastavení a půjčka je do čtyřiadvaceti hodin schválena a po následném projednání se zástupcem firmy a podpisu smlouvy si lze vyzvednout peníze. Aniž by bylo třeba nějaké složité papírování, aniž by žadatel musel platit jakékoliv poplatky předem. Ba právě naopak – takový žadatel už před podpisem smlouvy naprosto přesně ví, co ho čeká, zná všechny podstatné detaily a má čas si je v klidu promyslet.
A peníze pak lze použít na cokoliv. A třeba také kdykoliv předčasně a bez sankcí vrátit. Ale to už je jiný příběh.