Dnes se nosí co nejvíce husté obočí, nemáte ho, ale chtěla byste? Pak se musíte o to postarat a snažit se růst obočí podpořit. Jak však na to?

Jak na husté obočí, abyste neutratila moc peněz? Spoléhejte na babské triky!

Čím hustější a přirozenější obočí, tím lépe. Jenže, jak toho dosáhnout? Můžete se svěřit do péče kosmetičky, můžete si zajít na některou z procedur, které slibují krásné a husté obočí nebo si ho můžete nechat vytetovat, ale upřímně, je jasné, že tahle návštěva kosmetického salonu vás nevyjde zrovna nejlevněji. Mnohem lepší je tak nechat si obočí dorůst přirozeně, ale aby to šlo, musíte tomu nějak pomoci. Jak? Co opravdu funguje, na které triky se můžete spolehnout? Spolehněte http://www.asaexpert.cz/spolehnete-se.html se na babské rady nebo na séra podporující růst.

upravené obočí

Pořiďte si kvalitní sérum

Růst obočí je během na dlouhou trať, ono to opravdu nějakou chvíli trvá, než obočí doroste, ale pokud se vám růst z nějakých důvodů zastavil, máte větší problém. Je lepší nechat obočí tak a nějakou dobu ho ani netrhat. Když necháte obočí v klidu, můžete pak růst ještě nějak podpořit. Třeba sérem, které právě růst obočí podpoří, sérum se jednoduše aplikuje na obočí pravidelně a po nějaké době by mělo zase dorůst. Mělo by být hustější a pevnější a hlavně takto dosáhnete krásného obočí bez dalšího zásahu. Můžete to ale zkusit i po staru. Protože i věci, které máte doma, vám pomohou.

přirozené obočí

Mléko nebo olej

Každý z nás má doma asi mléko nebo olivový olej. Právě tyhle dvě suroviny pomáhají skvěle. Doporučuje se také potírat obočí ricinovým olejem, ale ten asi doma jen tak neskladujete, takže můžete sáhnout po levnější a dostupnější surovině, a tou je právě olivový olej. Pár kapek olivového oleje si do obočí vždy večer vmasírujte. Jemně, abyste zbytečně nepřišla o chloupky, které vám již rostou, ale olejem si obočí masírujte několik minut a běžte spát. Takto to opakujte několik týdnů, výsledek by se měl brzy dostavit a obočí by mělo začít pěkně dorůstat.

Podobně funguje i mléko, které také umí podpořit růst obočí. Mléko je lepší aplikovat na vatový odličovací tampónek, tím pak potřete obočí a zase si běžte lehnout. Ráno jen obočí jemně umyjte. Po nějaké době se jistě konečně dočkáte krásného hustého obočí, které se zrovna nosí.