Právě nebankovní hypotéka bez registru může být tím nejlepším řešením pro vás v případě, kdy máte z libovolného důvodu záznam v registru a chcete si půjčit peníze. Je totiž jasné, že se záznamem v registru vám v žádném bankovním domě peníze nedají. Jedná se o jednu z hlavních překážek, které na bankovní úředníky působí jako červený hadr na býka, takže byť by byl váš záznam v registru úplně zanedbatelný, tak v tu ránu, jakmile banka zjistí, že ho máte, se před vámi zabouchnou všechny dveře a vám nezbývá, než vyrazit pro půjčku někam jinam. Kam? Třeba do nebankovní společnosti.

úspory

To je druhá rozumná možnost kam můžete zamířit poté, co vám vaše plány v bance nevyjdou. Vlastně pardon, pokud jde o nebankovní společnosti, tak ani nikam chodit nemusíte, stačí, když se pohodlně posadíte někde, kde máte internet a vyplníte tam krátkou online žádost o půjčku. Veškeré podmínky najdete na webových stránkách nebankovní společnosti, takže si je můžete v klidu prostudovat před tím, než se rozhodnete o půjčku požádat, a můžete zvážit, která půjčka je ta pravá pro vaše potřeby.

mince

Pravděpodobně se bude jednat o nebankovní hypotéku bez registru. Její zažitý název je mylný, takže to ve skutečnosti neznamená, že byste se obešli bez nahlížení do registru, ale nemusíte se ničeho bát, protože váš záznam nemusí nic znamenat. Jestliže máte dostatek peněz na splácení svých budoucích závazků, ať už pravidelný příjem formou platu anebo třeba příjem z pronájmu, tak není co řešit. Pak už vám zbývá jen vyřešit ručení nemovitostí, která může být stejně tak vaše, jako nějaké třetí osoby, pokud se bude ochotna stát vaším spoluručitelem. A nic dalšího už k výhodné půjčce není potřeba. Navíc, když budete potřebovat, můžete si ještě k tomu sjednat expresní schválení a rychlé čerpání, třeba už v den podpisu smlouvy.