Stává se to poměrně často. A častěji se bohužel stává, že pak tento hudební klip zmizí v nenávratnu. Proč? Důvodů je hodně a nemá smysl je zde jmenovat. Ale nejčastěji je to údajné porušování autorských práv. Nebudeme se zde zamýšlet nad tím, proč žádný poctivě pracující člověk nedostane vícekrát zaplaceno za to, co vyrobil a proč „oni“ ano. To již není naše starost, my se jen podíváme na ty hudební klipy.

Youtube

Protože pravidelně jich část mizí, je dobré si je uložit někde na svůj hard disk v počítači nebo jiné úložné prostory, třeba v mobilu. Uložením se nemusíme obávat toho, že opět některý z dohlížitelů klip vymaže, protože se špatně vyspal. Nuže, podívejme se na způsoby, kterými můžeme hudbu na naše úložiště dostat.

Především jsou to různé downloadery, u kterých však hrozí nefunkčnost, nebo ještě hůře zatažení něčeho do vašeho počítače. Nejvíce toho zneužívají piráti, kteří vám pomocí těchto programů do vašeho stroje vpašují vir, nebo ještě hůře, špehovací program. Ten si pamatuje, kam klikáte třeba v případě bankovnictví, a heslo které jste naklikali pošle kam má a vám se pak může stát, že vám zmizí z konta peníze.

Ale zpět k hudbě. Samozřejmě, že ne všechny stahovací programy jsou určené ke špehování, ale prostě je lépe se jim vyhnout. No jo, řeknete si, ale když se jim vyhnu, tak nebudu mít tu hudbu u sebe. Budete, ovšem použijete jiný způsob.

záběr z hudebního klipu

Když se podíváte na soustavu anglických slov youtube downloader free download online, nic vás nenapadne, ale vězte, že to je brána k řešení našeho problému. Nemá smysl slova překládat, v podstatě je tím oznámeno, že jde o mocný nástroj ke stahování z Youtube online způsobem a že je free, tedy zadarmo. Nic za něj platit nikomu nemusíte a nebudete. Zkuste tedy na odkaz kliknout a podle návodu vyzkoušejte, jak je stahování jednoduché a také dost rychlé.