Společnost Huawei se během léta stala číslem dvě na žebříčku výrobců chytrých telefonů. Na prvním místě je nyní Samsung a na třetím překvapivě americká společnost Apple. Samozřejmě jako každá jiná firma, i tato bojuje o první místo. Kdo by nechtěl být největším a nejúspěšnějších výrobcem na trhu, že?
 
S novinkou Mate 20 Pro se snaží konkurovat čínskému Samsungu. Tento model šel teprve nedávno do prodeje, takže jde o naprostou novinku. Pořizovací cena je trochu vyšší, ale zajisté naprosto odpovídá vybavení, kvalitě a schopnostem telefonu. Mate 20 Pro si můžete pořídit za 24 999 Kč.
fotografování mobilem

Proč si pořídit Mate 20 Pro?

Důvodů pro koupi je i přes vyšší cenu hodně. Z technických parametrů se chlubí osmijádrovým procesorem s uživatelskou pamětí o velikosti 128 GB. RAM paměť má pomoc velikost 6144 MB. Když se podíváte na telefon, jako první si všimnete 6,4 palcového displeje. Abyste si mohli užít nádherného obrazu, tak Huawei zajistil rozlišení 3120 x 1440 pixelů.
 
Když už mluvíme o rozlišení, tak se musíme samozřejmě zmínit také o fotoaparátu. Na Mate 20 Pro najdete hned čtyři objektivy. Najdete klasicky jeden přední a na zadní straně netradičně trojitý fotoaparát Leica. Rozlišení objektivu je neuvěřitelné, a to 40 megapixelů.
 
Jaké jsou hlavní důvody pro koupi? Nabízíme vám hned šest výhod tohoto báječného smartphonu.

  1. FullView displej s 3D zakřivením o velikosti 6,4 palce.
  2. Trojitý Leica fotoaparát s rozlišením 40 MPx.
  3. Vodotěsnost a odolnost vůči prachu díky IP68.
  4. Mate 20 Pro využívá čtečku otisků prstů a možnost odemknutí obličejem.
  5. Potěší také baterie o kapacitě 4200 mAh a rychlonabíjení.
  6. Využití mobilní čipové sady s AI (umělá inteligence).

mobil huawei 
Huawei Mate 20 Pro jako první chytrý telefon pracuje s umělou inteligencí, díky které si můžete užít o 20 procent vyššího výkonu. Velkou výhodou je velká kapacita baterie, která se velice rychle nabíjí a zároveň můžete využít i možnosti zpětného nabíjení. Můžete si tak díky telefonu nabít například bezdrátová sluchátka.