Těšíte se na svého prvního nebo dalšího potomka? Bude to chlapeček, holčička nebo dvojčátka?

V každém případě jde o velkou událost a nejkrásnější období muže a ženy, kteří se rozhodli mít spolu rodinu. Bříško se měsíc co měsíc zvětšuje a malý človíček se uvnitř vyvíjí a chystá na velký příchod.

těhotenství

Takový příchod je pro maminku bolestivý, ale za to neuvěřitelný a jedinečný zážitek, který se s žádným jiným nedá srovnávat. Tak jako období těhotenství, které patří mezi období nezapomenutelné. Takže není důvod zapomenout úplně.

Od toho, aby vaše bříško zůstalo na památku, je focení těhulek.
Jednoduše navštívíte profesionální fotografický ateliér, ve kterém si užijete focení sama, s partnerem i s dalšími dětmi. Stanete se na chvíli modelkou, která chce ukázat světu tuto radostnou událost a zároveň si nechat na památku toto šťastné a krásné období. A jak jinak, než fotografií.

Až si po letech budete prohlížet třeba právě s tímto človíčkem rodinné album, zajisté to bude fotografie, která zaujme a vzbudí spoustu zvědavých otázek. Nikdo si v dospělosti nedokáže ani představit, že byl kdysi také u maminky v bříšku. A takový krásný důkaz překvapí i potěší.

Focení těhulek se stalo fenoménem, který vyhledává stále více nastávajících maminek.
Bříško ovázané stuhou, bílá košile, průsvitné materiály, ve kterých každá těhotná vypadá něžně a krásně. A mnoho dalších možností, v jakém stylu se můžete s bříškem nechat vyfotit. A počítá se s partnerem i staršími dětmi, které se těší na sestřičku nebo bratříčka.

těhotenské bříško

Nestyďte se pochlubit těhotenským bříškem a hlavně se nestyďte navštívit profesionálního fotografa. Vše je v naprostém soukromí a diskrétnosti, takže vás čeká příjemná a uvolněná atmosféra.
Profesionální fotografie si každý rád prohlédne a jsou i kvalitním obrazem těhotenského období. Takže odložte mobilní telefony a těhotenské bříško nechte vyfotit profesionály.