Pokud se i letos chystáte na dovolenou do zahraničí, ale nevíte, zda Váš automobil zvládne ujet takovou vzdálenost, zkuste vsadit na jistotu. Autopůjčovna Praha 8 má 25 leté zkušenosti s půjčováním a pronájmem automobilů české značky. Z jejich nabídky vozů, si zajisté vyberete vůz, který Vám bude vyhovovat přesně na míru a to za příjemné ceny a s kvalitní výbavou.

autopůjčovna

Autopůjčovna se zabývá pronájmem vozu na krátkou i dlouhou dobu. Vůz si lze nechat přistavit na vámi zvolenou adresu, kde se sepíše smlouva a ihned můžete začít jezdit. Vše probíhá v rychlosti a naprosté profesionalitě. Dokonale se půjčení vozu hodí v situaci, kdy dáváte automobil na servis, či máte jiné problémy s funkčností vozu.

Samozřejmostí je u všech automobilů zimní výbava, která se Vám může hodit při vyjížďce na hory. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat sněžné řetězy. Součástí výbavy je také auto navigace, která je Vám na vyžádání poskytnuta v rámci ceny. Mezi další neobvyklou výbavu automobilu patří dětská sedačka, nebo podsedák. Samozřejmostí je u každého vozu pojištění proti krádeži a nehodě. Součástí každého automobilu je dálniční známka, tudíž nemusíte jezdit po okrskách, ale jedete přímo na místo určení co nejrychlejší cestou. Pokud si půjčíte automobil na deset a více dní, dostane zdarma jeden den navíc, což Vám jen tak někdo nenabídne. Navíc tato autopůjčovna půjčuje pouze vozy značky Škoda, čímž podporuje Českou ekonomiku.

autopůjčovna (2)

Pokud si teda nejste jisti, zda Váš automobil dojede až do zdárného cíle, zkuste vsadit na osvědčenou kvalitu v podobě půjčení automobilu. Nejen, že máte jistotu dojezdu, ale také můžete vsadit na kvalitu Českých vozů, které jsou plně vybaveny a pojištěny proti nejrůznějším příhodám. Pokud vyzkoušíte tuto léty prověřenou kvalitu, určitě nebudete litovat a sáhnete po pronájmu vozu i do budoucna.